Sendt: 14 Oktober 2003 kl. 13:49 | IP-adresse registreret
|
|
|
Hej... Så har jeg for første gang fået taget mig sammen/fået råd til at købe noget ordentligt (forhåbentlig da) hifi udstyr! - Jeg skal lige beklage at billederne altså er tage med mit mobil-kamera, som tilsluttes min T68i, den har ingen blitz, og tager derfor ikke ligefrem superbilleder indendøre!
Surround-reciever: Pioneer VSX-D712-S, 5x100 watt:



Info om recieveren kan findes her: http://www.pioneer.dk/no/product_detail.jsp?product_id=3771& amp;taxonomy_id=62-98
Kiss DP-500 DVD-afspiller:

Kiss'en er en rigtig lækker DVD-afspiller der kan afspille stortset alt, bl.a. DivX og Xvid filer! Noget andet er at den via et nettkort er koblet til min PC, så jeg kan se film fra computeren på den, uden at jeg skal til at brænde dem ud! Min Playstation2 er sådanset mest for sjov (mærkelig nok...). De fleste ville nok mene at man, når man er myndig, er for gammel til den slags pjat... Men det er nu skægt!
Jamo Surround sæt:



Mit Jamo surround sæt er på 70 watt long time, og 100 watt short time. DEt er et ganske ok sæt til mig, i hvert fald til prisen!
|